Partner strategiczny
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

I Leśny Bieg Po Zdrowie

 Dorośli, zapisy na bieg i NW   - klik
Dzieci, zapisy na biegi - klik

LISTA ZAPISANYCH DZIECI 

LP Imię i Nazwisko Rok urodzenia Miasto Klub/Szkoła Dystans
1 Sebastian Sołtysiak 2011 Biała Podlaska KBBB 100 m (3 - 8 lat)
2 Filip Kozak 2010 Biała Podlaska Szkoła Podstawowa nr 3 100 m (3 - 8 lat)
3 Maciej Skup 2006 Siedlce SP11 400 m (9 - 12 lat)
4 JakubSkup 2006 Siedlce SP11 400 m (9 - 12 lat)
5 Bartosz Trykacz 2003 Radzyn Podlaski Gimnazjum 800 m (13 - 16 lat)
6 Mikolaj Trykacz 2006 Radzyn Podlaski Szkola podstawowa nr 1 400 m (9 - 12 lat)
7 Maria Trykacz 2009 Radzyn Podlaski Szkola Podstawowa nr 1 100 m (3 - 8 lat)
8 Magdalena Chustecka 2010 Wisznice Wisznice 100 m (3 - 8 lat)
9 Szymon Sałański 2014 Biała Podlaska Przedszkole 100 m (3 - 8 lat)
10 Jaś Urbaniak -Jakubiec 2009 Biała Podlaska Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 100 m (3 - 8 lat)
11 Arkadiusz Zbieć 2009 Siedlce SP 7 100 m (3 - 8 lat)
12 Bartosz Zbieć 2012 Siedlce SP 7 100 m (3 - 8 lat)
13 Jakub Jureczek 2008 Biała Podlaska Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim 400 m (9 - 12 lat)
14 Zuzanna Jureczek 2010 Janów Podlaski Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim 100 m (3 - 8 lat)
15 Ania Turska 2008 Biała Podlaska S.P. nr2 w Białej Podlaskiej 100 m (3 - 8 lat)
16 Maciej Walasek 2001 Trzcianki Dęblin 800 m (13 - 16 lat)
17 Maria Skraburska 2013 Biała Podlaska KS Styrzyniec 100 m (3 - 8 lat)
18 Ola Semeniuk 2007 Biała Podlaska SP nr2 Biała Podlaska 400 m (9 - 12 lat)
19 Maciek Semeniuk 2011 Biała Podlaska Przedszkole nr15 im. Tuwima 100 m (3 - 8 lat)
20 Amelia Juszczak 2006 Bielany Szkoła Podstawowa w Łomazach 400 m (9 - 12 lat)
21 Zosia Skolimowska 2013 Siedlce Wesoły Smyk 100 m (3 - 8 lat)
22 Michał Skolimowski 2010 Siedle Podstawowa nr 7 w Siedlcach 100 m (3 - 8 lat)
23 Natalia Daniłko 2010 Biała Podlaska szkoła podstawowa 9 100 m (3 - 8 lat)
24 Hanna Daniłko 2014 Biała Podlaska Przedszkole Fiku Miku 100 m (3 - 8 lat)
25 Mikołaj Bieniek 2013 Radzyń Podlaski Przedszkole Miejskie w Radzyniu Podlaskim 100 m (3 - 8 lat)
26 Lena Najdyhor 2007 Janówka gm. Piszczac ZPO w Piszczacu 400 m (9 - 12 lat)
27 Blanka Najdyhor 2009 Janówka gm. Piszczac ZPO w Piszczacu 100 m (3 - 8 lat)
28 Nataniel Czeczelewski 2008 Halasy Halasy 400 m (9 - 12 lat)
29 Mikołaj Olęcki 2012 Biała Podlaska Przedszkole Samorządowe nr 6 100 m (3 - 8 lat)
30 Maciej Olęcki 2004 Biała Podlaska Publiczne Gimnazjum nr 4 800 m (13 - 16 lat)
31 Klara Mirończuk 2006 Ogrodniki w Ortelu Książęcym 400 m (9 - 12 lat)
32 Wiktoria Biernat 2011 Rakowiska KB Roberciki 100 m (3 - 8 lat)

 

 

Dodano: 30 Wrzesień 2017
<< Powrót
Odwiedzin: 165407